RAJZRA, MAGYAR! rajzverseny a Petőfis alsóban

Ezzel a hangzatos címmel hívogattuk tanulóinkat a formabontó megpróbáltatásra! Ez volt az első olyan verseny, ahol a verseny kiírásnak megfelelően, helyben készíthették el a gyerekek a produktumaikat. Minden osztályból 3-3 gyermek érdemelhette ki a lehetőséget, hogy megmutassa mit és hogyan tud kifejezésre juttatni nemzeti ünnepünk alkalmából. Összesen 31 pályamű készült el közel másfél óra alatt, amiből a zsűri tagjai kiválaszthatták a legjobbnak ítélteket.

A képeket tekintve elmondható, hogy tanulóink ügyes kezűek, ha hangos képet tudnánk közvetíteni, akkor hallható lett volna a rajzeszközök finom surranása, és a kis versenyzőink halk munkazaja amit – ez úton is pozitív töltettel – kiemelek, és megdicsérek.

1. évfolyam  
Hajdú Hanna Krisztina 1.a I. helyezés
Csom Kiara  1.b II. helyezés
Debreczeni Abigél 1.a III. helyezés
2. évfolyam  
Rácz Mónika 2.a I. helyezés
Szecsei Nimród 2.b II. helyezés
Katona Anna Judit 2.b III. helyezés
3. évfolyam  
Papp Hanna 3.b I. helyezés
Vass Tímea Hanna 3.b II. helyezés
Kiss Diána 3.b III. helyezés
4. évfolyam  
Sallai Anna Katalin 4.b I. helyezés
Szendi Vivien 4.a II. helyezés
Szilágyi Alex 4.a III. helyezés

Szervező: Deák Ildikó