Végzős diákjainktól búcsúztunk

Az iskolai életben június hónap az önfeledt vakációra való készülés, s egyben a búcsú időszaka.
Azonban ezt a búcsút a hagyományokhoz híven mindig igyekeznek a pedagógusok és a diákok vidám percekkel megkönnyíteni.
Június 17-én, hétfőn a búcsúzó nyolcadikosok elköszöntek tanáraiktól. A ballagók öt ballagási dal eléneklése után átadták a kistablókat az őket tanító pedagógusoknak. Tanáraik végül vendégül látták tanítványaikat.

Csütörtökön pedig délelőtt eljött a várva várt vidám ballagás napja, a diákok jelmez kavalkádja.

Végzős diákjaink 22-én, szombaton vehettek végső búcsút szeretett iskolájuktól. Bízunk benne, hogy mindig jó szívvel és boldogsággal gondolnak a Petőfiben eltöltött évekre és nem felejtenek el néha meglátogatni minket!

Minden végzős diákunknak sok sikert kívánunk a nagybetűs életben!


Fotóalbumok az eseményekről:

Szerenád

Vidám ballagás

Évzáró, ballagás (felsős)