Angol nyelvből ismét helytálltak a petőfis diákok!

A Teleki Blanka Gimnázium, Technikum idegennyelvi munkaközössége a hagyományokhoz híven idén is meghirdette az angol olvasási versenyét november 17-én az általános iskolák 7. és 8. osztályos tanulói számára. A verseny napján megrendezésre került az iskola nyílt napja, így a vidéki intézmények számára lehetőség nyílt az óralátogatásokra, a diákság pályaorientálására.

A túrkevei Petőfi több éve eredményesen részt vesz a verseny, és ez idén sem történt másként.

Iskolánkat öt hetedikes tanuló képviselte: Dobra Fanni, Kántor Hanna, Kiss Diána, Kozemcsák Milán és Sánta Regina Adél.

A dobogó első két helyezését tanulóink hozták el. Kiss Diána I. helyezéssel, Sánta Regina Adél pedig II. helyezéssel gazdagodott.

Felkészítő tanáruk: Árvainé Katona Judit.

Minden tanulónak szeretettel gratulálunk, és további szép sikereket kívánunk!